X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Mediolan

już od 80 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Mediolan

Bilety lotnicze Polska Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
18 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
22 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
16 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
23 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Swiss Mediolan

Przewodnik po lotach Swiss Mediolan

Mediolan ‒ tanie loty Swiss International Air Lines

Rusz w podróż do Mediolan dzięki Swiss International Air Lines. Bukowanie lotów na FRU.PL jest banalnie łatwe. Wybierasz trasę, datę podróży i liczbę pasażerów, a resztę zrobi automatycznie algorytm. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze możliwe połączenia. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Swiss International Air Lines do Mediolan ‒ podstawowe informacje

Lot do Mediolan z Swiss International Air Lines zajmuje od . Warto więc zorganizować coś do czytania albo grania. Nie zapomnij tylko, żeby zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecilibyśmy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeżeli idzie o ceny, to za bilet do Mediolan Swiss International Air Lines zapłacisz od . W przypadku gdy wolisz zapłacić niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy i czekaj na spadki cen albo poszukaj ofert innego przewoźnika.

Lotniska wylotu

Najkorzystniejszy czas na rezerwację biletów

Najlepszy moment na poszukiwanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To mit, że w „last minute” jest najtaniej. Takie promocje prawie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na bardziej komfortowe przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o transporcie i znalezienie lepszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Swiss International Air Lines

Swiss International Air Lines oferuje, jak wszystkie linie lotnicze, 2 rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i rejestrowany. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc dokładnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu Swiss International Air Lines na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, lecąc do Mediolan?

Z reguły z ubezpieczeniem człowiek jest bardziej zrelaksowany. Dobrze pomyśleć o nim zwłaszcza w 2 przypadkach: kiedy zamierza się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy leci się z rodziną. Zanim kupisz polisę, sprawdź, czy zawiera zapisy o opóźnieniu i zaginięciu bagażu. Są to jedne z częstszych przygód podróżnych.