gs
X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Melbourne

już od 3608 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Melbourne

Bilety lotnicze Polska Melbourne

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 mar (pią)
Air China
Melbourne
18 mar (pon)
Air China
Warszawa
22 mar (pią)
Air China
Melbourne
01 kwi (pon)
Air China
Warszawa
22 mar (pią)
Air China
Melbourne
24 kwi (śro)
Air China
Warszawa
27 mar (śro)
Air China
Melbourne
01 kwi (pon)
Air China
Warszawa
03 mar (nie)
Malaysia Airlines
Melbourne
23 mar (sob)
Malaysia Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Melbourne

Przewodnik po lotach WizzAir Melbourne

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Melbourne?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Melbourne, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Wizz Air do Melbourne i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Wizz Air do Melbourne. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Melbourne. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do Melbourne najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy więc nie dotrzemy na następny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Melbourne, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Melbourne.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Wizz Air do Melbourne, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do Melbourne, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.