X
Ładowanie...

Tanie loty do Miami

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Miami

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Miami

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Miami

Przewodnik po lotach Miami

Tanie loty do Miami – jak szukać tanich lotów?

To proste! Wpisz miejsce wylotu i cel podróży, a następnie określ datę i liczbę pasażerów. Na stronie pojawią ci się aktualnie dostępne promocje. Z FRU możesz liczyć na obniżenie kosztów podróży, tanie ubezpieczenie podróżne i pomoc w znalezieniu zakwaterowania. Jeśli zapiszesz się na Alarm Cenowy Miami, możesz liczyć na powiadomienia o aktualnych promocjach, na tanie loty do Miami.

Z FRU.PL możesz być spokojny o swój tani lot. Na naszej stronie można zarezerwować loty bezpośrednie, składane oraz Smart Connection, które pozwolą ci zaoszczędzić około 60-70% ceny. Za kilka złotych do pakietu można dodać ubezpieczenie, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o ewentualne koszty leczenia w podróży. Tanie loty do Miami, możesz kupić już od 1937 zł, a najkrótszy lot trwa 17 godzin. Jeżeli chcesz zobaczyć inne opcje, porównaj ceny połączeń do Miami z pozostałymi tanimi lotami do USA.

Tanie loty do Miami

 

Tanie loty do Miami

 

Pod spodem przygotowaliśmy listę operatorów, którzy oferują tanie loty do Miami:

Tanie loty American Airlines Miami
Tanie loty Air Canada Miami
Tanie loty Finnair Miami
Tanie loty Alitalia Miami
Tanie loty British Airways Miami
Tanie loty Delta Miami
Tanie loty Ryanair Miami
Tanie loty KLM Miami
Tanie loty Lufthansa Miami
Tanie loty LOT Miami
Tanie loty SAS Miami
Tanie loty Turkish Airlines Miami
Tanie loty TAP (Air Portugal) Miami
Tanie loty United Airlines Miami
Tanie loty Virgin Atlantic Miami
Tanie loty WizzAir Miami

 

Do Miami dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty Gdańsk Miami
Tanie loty Kraków Miami
Tanie loty Katowice Miami
Tanie loty Warszawa Miami
Tanie loty Wrocław Miami

 

Tanie loty do Miami - lotniska

W Miami działają trzy duże lotniska - Lotnisko Miami (MIA) i Lotnisko Fort Lauderdale Hollywood i Port lotniczy Palm Beach.

Lotnisko Miami jest trzecim pod względem liczby realizowanych połączeń międzynarodowych lotniskiem w USA. Znajduje się 12 km od centrum miasta. W ciągu roku korzysta z niego 34 mln pasażerów. Lotnisko obejmuje jeden terminal, w którego skład wchodzi 7 pirsów. Poza obsługą lotów lotnisko oferuje także liczne restauracje, salony SPA i sklepy. Lotnisko Fort Lauderdale Hollywod Znajduje się w pobliżu Hollywood i Dania Beach. To szybko rozwijający się port lotniczy. Rocznie przewija się przez niego 22 mln pasażerów. Znajduje się wśród najruchliwszych lotnisk świata. W oczekiwaniu na kolejny lot można tutaj skorzystać z licznych restauracji, bankomatów i sklepów. Lotnisko Palm Beach usytuowane w odległości 5 km od West Palm Beach, stanowi jeden z największych portów lotniczych na Florydzie. Został uznany za trzeci najlepszy port lotniczy w USA. Rocznie korzysta z niego 6,8 miliona pasażerów.

Dojazd z lotniska Port lotniczy Miami

Port lotniczy Miami od centrum miasta dzieli tylko 13 km. Dostępne są takie środki komunikacji jak:
Taksówki. W pobliżu terminala znajduje się postój taksówek. Podróż do centrum będzie trwała około 20-30 minut, należy się spodziewać kosztów wysokości 22 USD.
Autobusy. Z lotniska kursują autobusy Metro Bus. Można skorzystać z przejazdu liniami 7,37,42, 57,133, 236 i 238. Za 2 USD w 30-40 min dojedziecie autobusem do centrum. Między terminalem a stacją kolejki Tri-Rail autobusy kursują bezpłatnie.
Kolej Tri-Rail Na lotnisku działają także pociągi Tri-Rail. Poruszanie się między lotniskiem a Hialeah Market jest darmowe, do Hollywood dojedziecie natomiast za około 3,75 dolara.

Dojazd z lotniska Fort Lauderdale Hollywod

Od centrum Miami lotnisko Fort Lauderdale Hollywood dzielą 34 kilometry. W pobliżu znajdują się Hollywood i Dania Beach. Aby dostać się z lotniska w inne części regionu, można skorzystać z następujących środków komunikacji:
Autobusy BCT. Zatrzymują się przed terminalami. Dojazd do Hollywood to koszt wysokości 3,75 USD.
Kolej Tri-Rail . Do stacji kolejki można dojechać darmowym autobusem z lotniska.
Taksówki. Lotnisko obsługują żółte taksówki Yellow Cab, wyposażone w taksometr.

Tanie loty do Miami - przewodnik po atrakcjach

Miami, plaże z plamami o zachodzie słońca

Poza słonecznymi kąpielami, tanie loty do Miami, umożliwiają skorzystanie z innych atrakcji. Warto wymienić Miami Sequarium, gdzie można podziwiać bogactwo podwodnego świata. Bawiące się delfiny to niezwykły widok! Innym miejscem, gdzie można zobaczyć z bliska fantastyczne zwierzęta jest Miami Zoo. Wielbicielom sztuki spodoba się Museum of Contemporary Art, gdzie wystawia się ważne dzieła sztuki współczesnej z całego świata. Niesamowitą przygodą będą także odwiedziny w Miami Tower Theater, będącym jednym z najstarszych kulturalnych przybytków w tym miejscu (powstał już w 1926 roku).

Tanie loty do Miami- kiedy lecieć?

Na zwiedzanie Florydy właściwie zawsze jest dobry czas. Można tu wyróżnić tylko dwie pory roku – suchą i deszczową. Od listopada do kwietnia trwa pora sucha (zima), kiedy temperatury spadają i wilgotność powietrza jest mniejsza, rzadko pada. Wtedy przyjeżdża na Florydę najwięcej turystów, ceny wzrastają nawet trzykrotnie. Od maja do października jest upalnie i deszczowo. Jest to okres „poza sezonem” i można wtedy liczyć na niższe ceny. Pamiętaj, tanie loty do Miami, tylko z FRU.pl!