X
Ładowanie...

Tanie loty Ariana Afghan Airlines

już od 34 zł
28 maj 04 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
30 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ariana Afghan Airlines

Przewodnik po lotach Ariana Afghan Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Ariana Afghan Airlines często zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że każdy operator wyznacza inny rozmiar oraz ciężar bagażu. Jakie przedmioty możemy włożyć do torby? Czego z kolei nie wolno przewozić? Sprawdziliśmy to!

Co można wnosić na pokład

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Ariana Afghan Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, produkty kosmetyczne, oraz elektronikę, np. kamerę czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Kluczowa okazuje się technika składania odzieży - spodnie, koszule i inne elementy garderoby można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Z kolei okrycia wierzchnie, np. płaszcz można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, szampony i inne podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można wnosić na pokład w linii Ariana Afghan Airlines

Odpowiednie przepisy określają także katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, pistoletów, broni kulkowej, fajerwerków czy petard. A co z wódką lub piwem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.