X
Ładowanie...

Tanie loty Cubana De Aviacin

już od 30 zł
30 maj 06 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
12 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
13 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Cubana De Aviacin

Przewodnik po lotach Cubana De Aviacin

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Cubana de Aviación niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał regulacjom przewoźnika. Należy podkreślić, że linie mają różne regulacje dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy włożyć do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - odzież, sprzęt elektroniczny i żywność

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wyjazd linią Cubana de Aviación. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować elementy garderoby, kosmetyki, oraz sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy notebook. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Pakuj się ekonomicznie

Niezwykle istotna jest technika układania odzieży - spodnie, koszulki i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Z kolei odzież wierzchnią, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Cubana de Aviación wniesiemy golarki, noże lub skalpele

Linie lotnicze określają również spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, nożyczki, skalpele, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, rewolwerów, pałek teleskopowych, dynamitu czy rac. A co z whisky lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.