gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Nadi

już od 2131 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Nadi

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Nadi
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Auckland
16 mar (sob)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nadi
23 mar (sob)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Auckland
16 mar (sob)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nadi
24 mar (nie)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Auckland
17 mar (nie)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nadi
20 mar (śro)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Auckland
17 mar (nie)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nadi
21 mar (czw)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Auckland
18 mar (pon)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nadi
20 mar (śro)
QANTAS AIRWAYS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Nadi

Przewodnik po lotach Finnair Nadi

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Finnair do Nadi?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Finnair do Nadi, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Finnair do Nadi i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Finnair do Nadi. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Finnair do Nadi. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Finnair do Nadi najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Finnair do Nadi, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Nadi.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Finnair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Finnair do Nadi, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Finnair do Nadi, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.