gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Nadi

już od 5240 zł
24 paź 31 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Nadi

Bilety lotnicze Polska Nadi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 kwi (nie)
Singapore Airlines
Nadi
13 maj (pon)
Air Pacific
Warszawa
30 cze (nie)
LOT
Nadi
20 lip (sob)
Air Pacific
Warszawa
30 cze (nie)
LOT
Nadi
22 lip (pon)
Air Pacific
Warszawa
02 lip (wto)
Singapore Airlines
Nadi
22 lip (pon)
Air Pacific
Warszawa
02 lip (wto)
Singapore Airlines
Nadi
20 lip (sob)
Air Pacific
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Nadi

Przewodnik po lotach Lufthansa Nadi

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Lufthansa do Nadi?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Nadi, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią Lufthansa do Nadi i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Lufthansa do Nadi. Co więcej, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Nadi. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Lufthansa do Nadi najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Nadi, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego można się spodziewać podczas lotu do Nadi.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Lufthansa do Nadi, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Lufthansa do Nadi, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.