X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Neapol

już od 806 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Neapol

Bilety lotnicze KLM Polska Neapol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
06 sty (pon)
KLM
Neapol
09 sty (czw)
Air France
Warszawa
05 paź (sob)
KLM
Neapol
15 paź (wto)
KLM
Warszawa
06 paź (nie)
KLM
Neapol
15 paź (wto)
KLM
Warszawa
19 sie (pon)
KLM
Neapol
04 wrz (śro)
KLM
Warszawa
21 sie (śro)
KLM
Neapol
04 wrz (śro)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Neapol

Przewodnik po lotach KLM Neapol

Neapol ‒ tanie loty KLM

Poleć w podróż do Neapol liniami KLM. Kupowanie lotów na FRU.PL jest łatwe. Wybierasz miejsce, datę urlopu oraz liczbę podróżnych, a wszystko inne robi błyszkawicznie algorytm. W wynikach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze możliwe połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty KLM do Neapol ‒ podstawowe informacje

Lot do Neapol z KLM trwa przynajmniej . Dobrze więc zorganizować sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij jednak, żeby nie przekroczyć limitu wagi bagażu kabinowego. Polecamy raczej czytniki niż książki papierowe oraz aplikacje na komórkę niż planszówki.

Jeżeli chodzi o ceny, to za bilet do Neapol KLM zapłacisz od . Jeżeli wolisz zapłacić mniej, załóż Alarm Cenowy i odbieraj maile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Lotniska wylotu

Najkorzystniejszy czas na rezerwację lotów

Najkorzystniejszy czas na poszukiwanie biletów jest 3 miesiące przed podróżą. To mit, że w „last minute” jest najtaniej. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o komunikacji i zabukowanie wygodniejszego noclegu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w KLM

KLM oferuje, jak każda linia lotnicza, dwa typy bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i rejestrowany. Pojemność darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, więc uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu KLM na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Neapol?

Z reguły posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Warto zastanowić się nad nim zwłaszcza w dwóch sytuacjach: kiedy planuje się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy leci się z rodziną. Przed zamówieniem polisy przeczytaj, czy zawiera zapisy o opóźnieniu i zgubieniu bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podróżnych.