X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Neapol

już od 96 zł
19 lis 26 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Neapol

Bilety lotnicze Polska Neapol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
16 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
12 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
30 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Neapol
06 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Neapol

Przewodnik po lotach LOT Neapol

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do Neapol?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Neapol, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Neapol i co później?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Neapol. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Neapol. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, kiedy, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Neapol najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Neapol, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Neapol.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Neapol, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Neapol, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.