X
Ładowanie...

Tanie loty do Newark

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Newark

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Newark

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Newark

Przewodnik po lotach Newark

Tanie loty do Newark - jak szukać tanich lotów

Wybierasz się do Stanów? Masz szansę na naprawdę przyjemną podróż bez zbędnych problemów. Na FRU możesz zarezerwować wyjątkowo tanie loty, co uprzyjemni ci podróż za Ocean. Jak posługiwać się naszą stroną? Wystarczy wpisać miejsce, z którego zaczynasz swoją podróż, miejsce, termin odlotu i liczbę pasażerów. Gotowe! FRU to nie tylko sposób na łatwą rezerwację lotów, ale ich łączenie – tanie loty są w zasięgu twojej ręki! FRU oferuje loty Smart Connection, które sprawdzają się na dłuższych trasach. Od tej pory nie musisz się martwić planowaniem lotu – zrobimy to za ciebie! Smart Connection pozwala łączyć loty do odległych kierunków, gwarantując, że po drodze wystąpi tylko jedna przesiadka.
Na stronie FRU dostępne są także promocje lotów. Jeśli masz określone preferencje cenowe, warto wykorzystywać Alarm Cenowy. Możesz określić, za jaką cenę jesteś gotowy kupić lot do Newark, a urządzenie wyśle ci informację, kiedy cena lotu spadnie do oczekiwanego poziomu. Pomoże ci to znacznie obniżyć koszty podróży! I pamiętaj, tanie loty Newark, tylko z FRU.pl!
Warto planować lot z wyprzedzeniem – w miarę zbliżania się daty odlotu ceny rosną. Nie bój się przesiadek – potrafią urozmaicić podróż! Istnieje również możliwość, by znaleźć najtańsze połączenia na pozostałe lotniska Nowego Jorku.

Tanie loty do Newark - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Newark kursuje wielu przewoźników. Jest z czego wybierać!

Tanie loty Air Canada Newark
Tanie loty Air France Newark
Tanie loty Finnair Newark
Tanie loty British Airways Newark
Tanie loty KLM Newark
Tanie loty Lufthansa Newark
Tanie loty LOT Newark
Tanie loty Swiss Newark
Tanie loty Brussels Airlines Newark
Tanie loty Aeroflot Newark
Tanie loty American Airlines Newark
Tanie loty United Airlines Newark
Tanie loty Delta Newark

 

Do Newark dolecisz też z innych lotnisk w Polsce:

Tanie loty Rzeszów Newark
Tanie loty Warszawa Newark
Tanie loty Wrocław Newark

 

Tanie loty do Newark - lotniska

Newark obsługuje Port lotniczy Newark-Liberty, usytuowany między miastami Newark i Elizabeth. Tylko 25 km dzieli je od miasta Newark, 15 km natomiast od Nowego Jorku. To ważne lotnisko aglomeracji nowojorskiej – rocznie korzysta z niego 33 miliony pasażerów. W jego skład wchodzą 3 terminale, jednak Newark Liberty nie obsługuje bezpośrednich połączeń z Polską.

Dojazd z lotniska Newark – Liberty do Newark

Jest kilka sposobów, żeby dostać się z lotniska do Newark:
Pociągi NJ TRANSIT– między godziną 6 a 21 co najmniej sześć pociągów podjeżdża na lotnisko co godzinę. Podróż za pośrednictwem NJ TRANSIT na Newark Penn Station zajmuje 30 minut.
Taksówki- przejazd do Newark kosztuje 18USD. Szukając taksówek, warto zwrócić się do Welcome Center Port Authority. Na lotnisku zdarzają się nielegalni przewoźnicy i tragarze, którzy będą zachęcać do korzystania ze swoich usług.

Dojazd z lotniska Newark - Liberty do Nowego Jorku

15 km dzielące lotnisko od Nowego Jorku można pokonać za pośrednictwem pociągów linii NJ TRANSIT i PATH
Pociągi NJ Transit-między godziną 6 rano a 21 wieczorem co godzina pojawia się sześć pociągów NJ Transit. W godzinach 21 – 24 każdej godziny przyjeżdżają cztery pociągi. Pociągi NJ Transit dojeżdżają do New York Penn Station w 30 minut, w 60 minut do 33 Ulicy Nowego Jorku i w 40 minut do World Trade Center.
Autobusy Express Buss- zatrzymują się przy Terminalu A (bus stop 5), Terminalu B (bus stop 2), Terminalu C (bus stop 5 i 6). Autobusy przyjeżdżają co 15 minut przez 365 dni w roku. Przed godziną 6:45 rano i po 11:15 wieczorem kursują trochę rzadziej - co 30 minut. Bilet w jedną stronę to koszt wysokości 16 dolarów. Autobusy z Newark Liberty w Nowym Jorku zatrzymują się na Grand Central Station, Bryant Park i Port Authority Bus Terminal.
Taksówki – z Newark Liberty do Midtown na Manhattanie można dojechać w ciągu 40 minut. Koszt przejazdu (uwzględniający napiwek i inne opłaty) to około 90 dolarów.

Tanie loty do Newark - przewodnik po atrakcjach Newark

Zanim ruszysz na podbój Nowego Jorku, zobaczc, co ma do zaoferowania Newark.
Muzeum Newark- największe muzeum stanu New Jersey. Można tu podziwiać bogatą kolekcję znakomitej sztuki amerykańskiej, sztukę dekoracyjną, współczesną, a także dzieła pochodzące z Azji i Afryki, Ameryki i świata starożytnego. Powstało w 1909 roku w budynku Biblioteki Publicznej. Muzeum nieustannie się rozwija i przyciąga tłumy zainteresowanych.
Newark Symphony Hall-ma opinię najstarszego ośrodka promującego wiedzę i kulturę w stanie New Jersey. Od lat prowadzi programy edukacyjne i rozrywkowe, a wśród licznych sław występujących tu pojawił się między innymi George Gershwin i Vladimir Horowitz. Newark Symphony Hall ciągle stara się zapewnić swoim gościom najwyższy poziom sztuk scenicznych. Twórcy tego miejsca uważają, że jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsze!

Tanie loty do Newark - przewodnik po atrakcjach Nowego Jorku

Nowy Jork to kwintesencja amerykańskiego snu – nie ma osób niewrażliwych na jego magnetyzm.
Przyjeżdżających do Nowego Jorku wita Statua Wolności, symbol miasta. Amerykanie otrzymali Statuę od Francuzów z okazji stulecia amerykańskiej wojny o niepodległość. W pracach nad pomnikiem brał udział Gustav Eiffel! Posąg ma aż 93 metry wysokości, a jedną z turystycznych atrakcji jest wspinanie się na nią po 192 stopniach.
Nowy Jork nie istnieje bez Mostu Brooklińskiego. To kolejny symbol miasta, który można zobaczyć na pocztówkach i fotografiach. Powstał w 1883 roku i do dziś jest jednym z najstarszych mostów wiszących w Stanach.
Piąta Aleja- koncentruje liczne, ważne dla kultury miasta budynki: Empire State Building, Rockeffeler Center i Hotel Plaza. 132 przecznice są swoistą prezentacją gospodarczego rozwoju Nowego Jorku. Tutaj podejmuje się ważne decyzje, tutaj także mieszkańcy świętują istotne dla społeczności okazje.
Warto odwiedzić Metropolitan Museum of Art. Muzeum założono w 1866 roku. Wśród tutejszych zabytków znajdują się rzeźby, obrazy i fotografie, a także muzyka. Aby zobaczyć przynajmniej część tutejszych zbiorów potrzeba co najmniej kilku dni! Zwiedzaj Nowy Jork dzięki tanim lotom do Newark.

Tanie loty do Newark - kiedy lecieć?

Klimat stanu New Jersey jest raczej umiarkowany, można tu wyróżnić cztery pory roku. Zimy są dość chłodne, wiosną i jesienią natomiast można spodziewać się łagodnego klimatu – odbywa się wtedy także wiele festiwali. Sezon turystyczny przypada od końca maja do początku września, miesiące „poza sezonem” to czas od końca listopada do marca.
Zwiedzając Nowy Jork, warto wziąć pod uwagę, że tutaj sezon turystyczny trwa tu właściwie przez cały rok – należy się zatem przygotować na wysokie ceny. Szczyt przypada natomiast na miesiące marzec – grudzień, trochę lepiej jest między styczniem a początkiem marca.
Lato w Nowym Jorku jest gorące, wilgotne i dość słoneczne, temperatury mogą dochodzić do 40 stopni. Jesienią jest chłodniej – we wrześniu można liczyć na mniej duszne dni. W październiku temperatury dochodzą do około 18 stopni, a w listopadzie robi się już odczuwalnie chłodniej. Zimowe temperatury krążą wokół 0 stopni. Nie wahaj się i kup tanie bilety do Newark z FRU.pl.