X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Nicea

już od 327 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Nicea

Bilety lotnicze Polska Nicea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
28 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
05 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
08 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
10 paź (czw)
Eurowings
Kraków
06 paź (nie)
WizzAir
Nicea
13 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
05 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
08 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
05 wrz (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nicea
14 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Nicea

Przewodnik po lotach Air Baltic Nicea

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air Baltic do Nicea?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Nicea, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Air Baltic do Nicea i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air Baltic do Nicea. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Nicea. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A być może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Air Baltic do Nicea najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią Air Baltic do Nicea, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Nicea.

Co powinien wiedzieć każdy pasażer

Warto zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Nicea, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air Baltic do Nicea, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.