X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Nicea

już od 529 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Nicea

Bilety lotnicze LOT Polska Nicea

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 mar (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nicea
11 mar (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 maj (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nicea
13 maj (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nicea
28 wrz (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nicea
29 wrz (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
23 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nicea
30 wrz (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Nicea

Przewodnik po lotach LOT Nicea

Nicea ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Wyrusz w podróż do Nicea liniami LOT Polish Airlines. Kupowanie lotów na FRU.PL jest banalnie łatwe. Wybierasz kierunek, termin podróży i liczbę podróżnych, a wszystko inne robi automatycznie algorytm. W rezultatach pokażemy Ci najwygodniejsze i najtańsze możliwe loty. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Nicea ‒ podstawowe informacje

Podróż do Nicea z LOT Polish Airlines trwa przynajmniej . Warto więc wziąć sobie coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecilibyśmy bardziej ebooki niż książki papierowe oraz aplikacje na komórkę niż planszówki.

Jeżeli idzie o koszty, to za bilet do Nicea LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeśli wolisz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy a potem czekaj na spadki cen albo poszukaj połączeń innego przewoźnika.

Skąd lecieć?

Najlepszy czas na rezerwację biletów

Najkorzystniejszy czas na rezerwowanie biletów jest kilka miesięcy przed wylotem. To nieprawda, że na ostatnią chwilę są największe obniżki. Takie promocje praktycznie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: znalezienie atrakcji, zebranie wiadomości o komunikacji i znalezienie wygodniejszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines posiada, jak każdy przewoźnik, 2 rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i odprawiany. Pojemność darmowego bagażu zależy często od klasy lotu, dlatego uważnie przeczytaj informacje prezentowane w czasie kupowania biletu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Nicea?

Z reguły posiadając ubezpieczenie człowiek jest bardziej zrelaksowany. Dobrze wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w 2 przypadkach: kiedy zamierza się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy podróżuje się z rodziną. Przed wykupieniem ubezpieczenia sprawdź, czy reguluje kwestie zaginięcia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podczas wakacji.