X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Nowy Jork

już od 1084 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Nowy Jork

Bilety lotnicze Polska Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 wrz (czw)
Ryanair
Nowy Jork
08 paź (pon)
Norwegian
Warszawa
06 wrz (czw)
Ryanair
Nowy Jork
26 wrz (śro)
Norwegian
Warszawa
06 wrz (czw)
Ryanair
Nowy Jork
29 wrz (sob)
Norwegian
Warszawa
14 wrz (pią)
Ryanair
Nowy Jork
17 wrz (pon)
Norwegian
Warszawa
06 wrz (czw)
Ryanair
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Nowy Jork

Przewodnik po lotach Air Baltic Nowy Jork

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air Baltic do Nowy Jork?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Nowy Jork, ale w ogóle, stres będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Air Baltic do Nowy Jork i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air Baltic do Nowy Jork. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Nowy Jork. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air Baltic do Nowy Jork najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Air Baltic do Nowy Jork, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Nowy Jork.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Nowy Jork, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Air Baltic do Nowy Jork, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się upewnić w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.