X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Nowy Jork

już od 2272 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Finnair

Polska Nowy Jork

Bilety lotnicze Finnair Polska Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
04 wrz (wto)
Finnair
Nowy Jork
26 wrz (śro)
American Airlines
Kraków
08 wrz (sob)
Finnair
Nowy Jork
26 wrz (śro)
American Airlines
Kraków
08 wrz (sob)
Finnair
Nowy Jork
25 wrz (wto)
British Airways
Kraków
04 wrz (wto)
Finnair
Nowy Jork
27 wrz (czw)
Finnair
Kraków
11 wrz (wto)
Finnair
Nowy Jork
18 wrz (wto)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Nowy Jork

Przewodnik po lotach Finnair Nowy Jork

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Finnair do Nowy Jork?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Finnair do Nowy Jork, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Finnair do Nowy Jork i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Finnair do Nowy Jork. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Finnair do Nowy Jork. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Finnair do Nowy Jork najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy więc nie zdążymy na następny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Finnair do Nowy Jork, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można oczekiwać podczas lotu do Nowy Jork.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Finnair. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Finnair do Nowy Jork, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Finnair do Nowy Jork, to jest szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.