X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Nowy Jork

już od 2290 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Nowy Jork

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 maj (czw)
Lufthansa
Nowy Jork
28 maj (pon)
Austrian Airlines
Warszawa
19 wrz (śro)
Lufthansa
Nowy Jork
15 paź (pon)
Austrian Airlines
Warszawa
20 wrz (czw)
Lufthansa
Nowy Jork
16 paź (wto)
Austrian Airlines
Warszawa
07 lis (śro)
Lufthansa
Nowy Jork
12 lis (pon)
Austrian Airlines
Warszawa
23 maj (śro)
Lufthansa
Nowy Jork
28 maj (pon)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Nowy Jork

Przewodnik po lotach Lufthansa Nowy Jork

Nowy Jork ‒ tanie loty Lufthansa

Rozpocznij podróż do Nowy Jork z Lufthansa. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz miejsce, termin wyjazdu i liczbę pasażerów, a wszystko inne robi automatycznie algorytm. W rezultatach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze możliwe połączenia. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty Lufthansa do Nowy Jork ‒ najważniejsze informacje

Lot do Nowy Jork linią Lufthansa trwa co najmniej . Dobrze więc zorganizować sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, aby zachować limit wagi bagażu podręcznego. Polecilibyśmy raczej ebooki niż książki papierowe oraz gry na komórkę niż gry planszowe.

Jeśli chodzi o ceny, to za bilet do Nowy Jork Lufthansa zapłacisz od . Jeżeli wolisz zapłacić niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj lotów innego operatora.

Skąd lecieć?

Najkorzystniejszy czas na kupowanie biletów

Najlepszy czas na bukowanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To nieprawda, że na ostatnią chwilę są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje prawie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o transporcie i zarezerwowanie wygodniejszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Lufthansa

Lufthansa posiada, jak wszyscy przewoźnicy, dwa typy bagażu: podręczny i odprawiany. Pojemność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania lotu Lufthansa na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie podróżne, podróżując do Nowy Jork?

Z reguły posiadając ubezpieczenie podróżny jest spokojniejszy. Warto zastanowić się nad nim szczególnie w 2 sytuacjach ‒ gdy zamierza się uprawiać sport i kiedy leci się z dziećmi. Zanim kupisz ubezpieczenie, przeczytaj, czy zawiera regulacje o opóźnieniu i zaginięciu bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów turystów.