X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Nowy Jork

już od 1699 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Norwegian

Polska Nowy Jork

Bilety lotnicze Norwegian Polska Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
21 wrz (pią)
Norwegian
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Norwegian
Warszawa
17 wrz (pon)
Ryanair
Nowy Jork
23 wrz (nie)
Norwegian
Warszawa
16 wrz (nie)
Ryanair
Nowy Jork
23 wrz (nie)
Norwegian
Warszawa
21 wrz (pią)
Norwegian
Nowy Jork
14 paź (nie)
Norwegian
Warszawa
16 wrz (nie)
WizzAir
Nowy Jork
23 wrz (nie)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Nowy Jork

Przewodnik po lotach Norwegian Nowy Jork

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na następny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać w czasie lotu do Nowy Jork.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Norwegian Air Shuttle. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Norwegian Air Shuttle do Nowy Jork, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek przewozu.