X
Ładowanie...

Tanie loty Turkish Airlines Nowy Jork

już od 3363 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Turkish Airlines

Polska Nowy Jork

Bilety lotnicze Turkish Airlines Polska Nowy Jork

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 wrz (nie)
Turkish Airlines
Nowy Jork
23 wrz (nie)
Turkish Airlines
Warszawa
14 wrz (pią)
Turkish Airlines
Nowy Jork
28 wrz (pią)
Turkish Airlines
Warszawa
14 wrz (pią)
Turkish Airlines
Nowy Jork
23 wrz (nie)
Turkish Airlines
Warszawa
21 wrz (pią)
Turkish Airlines
Nowy Jork
30 wrz (nie)
Turkish Airlines
Warszawa
28 cze (czw)
Turkish Airlines
Nowy Jork
30 cze (sob)
Turkish Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Turkish Airlines Nowy Jork

Przewodnik po lotach Turkish Airlines Nowy Jork

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Turkish Airlines do Nowy Jork?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Turkish Airlines do Nowy Jork, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Turkish Airlines do Nowy Jork i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Turkish Airlines do Nowy Jork. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Turkish Airlines do Nowy Jork. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było akuratnie? A być może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Turkish Airlines do Nowy Jork najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Turkish Airlines do Nowy Jork, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy oczekiwać podczas przelotu do Nowy Jork.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Turkish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Turkish Airlines do Nowy Jork, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Turkish Airlines do Nowy Jork, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.