gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Oran

już od 555 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Algieria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Algieria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
18 lut (pon)
Lot bezpośredni
Algier
25 lut (pon)
Lot bezpośredni
Paryż
18 lut (pon)
Lot bezpośredni
Algier
01 mar (pią)
Lot bezpośredni
Palma De Mallorca
20 sty (nie)
Iberia
Algier
28 sty (pon)
Iberia
Palma De Mallorca
20 sty (nie)
Iberia
Algier
29 sty (wto)
Iberia
Palma De Mallorca
21 sty (pon)
Iberia
Algier
28 sty (pon)
Iberia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Oran

Przewodnik po lotach LOT Oran

Oran ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Wyrusz w podróż do Oran liniami LOT Polish Airlines. Bukowanie lotów na FRU.PL jest łatwe. Wpisujesz kierunek, datę urlopu oraz liczbę podróżnych, a resztę zrobi w Twoim imieniu algorytm. W rezultatach zobaczysz najwygodniejsze i najtańsze dostępne loty. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do Oran ‒ podstawowe informacje

Przelot do Oran z LOT Polish Airlines trwa przynajmniej . Warto więc zorganizować sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, by nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecamy bardziej czytniki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeśli idzie o koszty, to za przelot do Oran LOT Polish Airlines zapłacisz od . W przypadku gdy wolisz wydać niższą kwotę, aktywuj Alarm Cenowy a potem odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj połączeń innego operatora.

Skąd lecieć?

Kiedy rezerwować loty?

Najkorzystniejszy moment na poszukiwanie lotów jest 3 miesiące przed wylotem. To bajka, że w „last minute” są najlepsze promocje. Takie promocje praktycznie się nie zdarzają. Rezerwacja z wyprzedzeniem daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie informacji o transporcie i zarezerwowanie lepszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines oferuje, jak każda linia lotnicza, dwa typy bagażu: zabierany ze sobą na pokład i odprawiany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy lotu, dlatego uważnie zapoznaj się z informacjami podanymi w trakcie rezerwowania lotu LOT Polish Airlines na serwisie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do Oran?

Z reguły z ubezpieczeniem podróżny jest spokojniejszy. Warto zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch przypadkach ‒ gdy zamierza się uprawiać sport oraz kiedy leci się z rodziną. Zanim zamówisz polisę, przeczytaj, czy zawiera zapisy o opóźnieniu i zgubieniu bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podczas wakacji.