X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Oslo

już od 337 zł
31 sie 07 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Oslo

Bilety lotnicze LOT Polska Oslo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Oslo
26 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Oslo
27 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Oslo
28 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Oslo
26 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
07 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Oslo
27 lis (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Oslo

Przewodnik po lotach LOT Oslo

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Oslo?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Oslo, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Oslo i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Oslo. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Oslo. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Oslo najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny lot. W dodatku trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Oslo, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Oslo.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Oslo, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Oslo, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.