X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Pafos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Polska Pafos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Polska Pafos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Pafos

Przewodnik po lotach WizzAir Pafos

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Pafos linią Wizz Air na weekend

Weekendowe wyjazdy za granicę zyskują coraz więcej zwolenników, głównie ze względu na ciekawe promocje tanich przewoźników, którzy pozwalają nabyć bilety bardzo tanio. Żeby wyjazd przebiegł w dobrej atmosferze, musimy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jak przygotować się do krótkiego urlopu w innym kraju?

Pakuj się z głową

Zabranie ze sobą niezbędnych rzeczy to warunek szczęśliwego urlopu - niezależnie od tego czy wybraliśmy podróż linią Wizz Air do Pafos, czy kierunek przeciwny. Rzecz jasna zawartość torby podróżnej musi zależeć od kierunku wyjazdu - podróżni szykujący się na egzotyczne wakacje powinni pamiętać o spakowaniu kosmetyków ochronnych, okularów na słońce czy nakrycia głowy. Z kolei osoby planujące aktywne wakacje powinny przewidzieć różne warunki pogodowe i zaopatrzyć się w ubrania termoaktywne a także odpowiednie buty. Przydatne okaże się też obuwie trekkingowe lub odzież nieprzemakalna.

Chroń się przed owadami

Niezbędne elementy garderoby to oczywiście nie wszystko - trzeba również zadbać o bezpieczeństwo. W walizce warto mieć przede wszystkim podręczną apteczkę z lekami pierwszej pomocy czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Wizz Air do Pafos czy inną destynację. W miejscach egzotycznych konieczne okazują się też preparaty działające na komary.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Chociaż weekendowy wypad za granicę na weekend trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, która pokrzyżuje wakacyjne plany. Opóźnione loty na trasie lini Wizz Air do Pafos, wypadek na nartach, tropikalna infekcja, hospitalizacja - to wszystko nie tylko generuje koszty, ale może również uniemożliwić turystom spokojny powrót do kraju. I tutaj z pomocą przychodzi odpowiednie ubezpieczenie, które pomoże pokryć koszty.