X
Ładowanie...

Tanie loty Palermo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
15 lut 22 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Palermo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Palermo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Palermo

Przewodnik po lotach Palermo

Najtańsze loty do Palermo - najlepiej na FRU.PL! Sprawdzaj ceny lotów na trasie Polska-Włochy i zrób rezerwację na lot Palermo już dziś. Przejrzyj oferty wszystkich istniejących linii lotniczych i wówczas sprawdź funkcjonalność szukania tanich lotów - Włochy z rozkładem na cały tydzień.

A tutaj kilka informacji na temat podróży do Palermo. Z Polski do Palermo lot potrwa minimum 1h 15min. Najtaniej można tam polecieć już za 143 zł. Nalepsze ceny na loty Polska-Włochy proponują następujące linie lotnicze:

Instrukcja jak najtaniej kupić wycieczkę do Palermo:

  1. Przy użyciu wyszukiwarki wprowadź miasto bądź lotnisko z którego myślisz wylecieć do Palermo:
  2. Wybierz z kalendarza terminy tej podróży
  3. Wybierz z listy rodzaj i liczbę podróżnych
  4. Kliknij "SZUKAJ"!

Gdy planujemy lot do Włochy warto wziąć pod uwagę obniżenie cen. Koniecznie pamiętaj by zakupić pakiet na ubezpieczenie turystyczne. Sam oszczędź sobie nieprzyjemnych stresów za jedyne 5zł za osobę/dzień. Powszechnie wiadomo, że tuż przed datą wylotu linie lotnicze podwyższają koszty taryf. Rozpocznij przeszukiwanie biletów lotniczych w okazyjnych cenach lub specjalnych promocji dużo wcześniej - dla linii regularnych 3-4, a dla tanich linii 2-3 miesiące przed terminem wylotu. W wielu przypadkach opłaca się także wyszukać wyprawę kombinując lot z rezerwacją fajnych miejsc hotelowych. Hotele-Włochy: tylko wśród produktów i usług FRU.PL wyszukasz największy wybór i niesamowicie promocyjne ceny! Najlepsza obsługa podróży Palermo - na FRU.PL!