X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Palermo

już od 1174 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Eurowings

Polska Palermo

Bilety lotnicze Eurowings Polska Palermo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
20 sie (pon)
Germanwings
Palermo
27 sie (pon)
Volotea
Wrocław
16 sie (czw)
Germanwings
Palermo
27 sie (pon)
Volotea
Wrocław
17 sie (pią)
Germanwings
Palermo
27 sie (pon)
Volotea
Wrocław
20 sie (pon)
Germanwings
Palermo
25 sie (sob)
Vueling Airlines
Wrocław
20 sie (pon)
Germanwings
Palermo
24 sie (pią)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Palermo

Przewodnik po lotach Eurowings Palermo

Palermo ‒ tanie loty Eurowings

Rozpocznij podróż do Palermo z Eurowings. Kupowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest banalnie łatwe. Wybierasz miejsce, datę wyjazdu oraz liczbę pasażerów, a resztę zrobi automatycznie algorytm. W wynikach pokażemy Ci najkorzystnijesze dostępne połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty Eurowings do Palermo ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Palermo z Eurowings trwa co najmniej . Dobrze więc wziąć dla siebie coś do czytania albo grania. Pamiętaj tylko, żeby zachować limit wagi bagażu kabinowego. Polecamy raczej ebooki niż lektury papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o koszty, to za połączenie do Palermo Eurowings zapłacisz od . Jeżeli chcesz wydać niższą kwotę, załóż Alarm Cenowy i odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj lotów innego przewoźnika.

Lotniska wylotu

Kiedy rezerwować bilety?

Najkorzystniejszy czas na bukowanie lotów jest kilka miesięcy przed wylotem. To mit, że w „last minute” są najlepsze promocje. Tego rodzaju promocje prawie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przyszykowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i znalezienie wygodniejszego noclegu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Eurowings

Eurowings posiada, jak wszyscy przewoźnicy, dwa rodzaje bagażu: zabierany ze sobą na pokład i rejestrowany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy często od klasy lotu, więc uważnie przeczytaj informacje podane w czasie kupowania lotu Eurowings na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie, podróżując do Palermo?

Co do zasady posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Dobrze wykupić ubezpieczenie zwłaszcza w dwóch przypadkach: gdy zamierza się uprawiać sport i kiedy podróżuje się z rodziną. Przed zamówieniem ubezpieczenia sprawdź, czy reguluje kwestie zgubienia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych przygód podczas wakacji.