X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Palermo

już od 141 zł
18 gru 25 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Palermo

Bilety lotnicze Polska Palermo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Wrocław
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
20 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
27 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
24 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
13 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Palermo
20 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Palermo

Przewodnik po lotach WizzAir Palermo

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do Palermo?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Palermo, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Wizz Air do Palermo i co później?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Palermo. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Palermo. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Palermo najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Wizz Air do Palermo, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Palermo.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do Palermo, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do Palermo, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.