X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Paryż

już od 80 zł
18 lis 25 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Paryż

Bilety lotnicze Polska Paryż

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
12 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
11 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
15 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
17 sty (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Paryż

Przewodnik po lotach EasyJet Paryż

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią easyJet do Paryż?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią easyJet do Paryż, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią easyJet do Paryż i co dalej?

Obejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią easyJet do Paryż. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią easyJet do Paryż. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było tanio i dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią easyJet do Paryż najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią easyJet do Paryż, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać w czasie lotu do Paryż.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią easyJet. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią easyJet do Paryż, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty easyJet do Paryż, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.