gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Phuket

już od 2680 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska Phuket

Bilety lotnicze LOT Polska Phuket

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 lis (wto)
LOT
Phuket
28 lis (śro)
Jetstar Asia
Kraków
08 lis (czw)
LOT
Phuket
27 lis (wto)
Jetstar Asia
Kraków
10 lis (sob)
LOT
Phuket
28 lis (śro)
Jetstar Asia
Kraków
27 paź (sob)
LOT
Phuket
07 lis (śro)
Jetstar Asia
Kraków
29 paź (pon)
LOT
Phuket
07 lis (śro)
Jetstar Asia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Phuket

Przewodnik po lotach LOT Phuket

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Phuket?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Phuket, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Phuket i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do Phuket. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy konieczne miejsca i już czekamy, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Phuket. I chociaż ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Phuket najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Phuket, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można oczekiwać w czasie lotu do Phuket.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak kolejno będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Phuket, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy i jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Phuket, to jest szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.