X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Phuket

już od 3123 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Polska Phuket

Bilety lotnicze Lufthansa Polska Phuket

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
09 mar (sob)
Lufthansa
Phuket
20 mar (śro)
Thai Air International
Warszawa
30 mar (sob)
Lufthansa
Phuket
05 kwi (pią)
Jetstar Asia
Warszawa
14 mar (czw)
Lufthansa
Phuket
12 kwi (pią)
Jetstar Asia
Warszawa
15 mar (pią)
Lufthansa
Phuket
12 kwi (pią)
Jetstar Asia
Warszawa
02 kwi (wto)
Lufthansa
Phuket
12 kwi (pią)
Jetstar Asia
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Phuket

Przewodnik po lotach Lufthansa Phuket

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Lufthansa do Phuket?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Lufthansa do Phuket, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Lufthansa do Phuket i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Lufthansa do Phuket. Co więcej, wyszukaliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Lufthansa do Phuket. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Lufthansa do Phuket najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na następny samolot. Dodatkowo warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Lufthansa do Phuket, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie lotu do Phuket.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Lufthansa. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Lufthansa do Phuket, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Lufthansa do Phuket, to istnieje szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.