gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Pointe-À-Pitre

już od 2542 zł
29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pointe-À-Pitre

Bilety lotnicze Polska Pointe-À-Pitre

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 paź (czw)
Air France
Pointe-À-Pitre
10 lis (sob)
Air France
Warszawa
25 paź (czw)
Air France
Pointe-À-Pitre
11 lis (nie)
Air France
Warszawa
25 paź (czw)
Air France
Pointe-À-Pitre
12 lis (pon)
Air France
Warszawa
25 paź (czw)
Air France
Pointe-À-Pitre
13 lis (wto)
Air France
Warszawa
25 paź (czw)
Air France
Pointe-À-Pitre
14 lis (śro)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Pointe-À-Pitre

Przewodnik po lotach LOT Pointe-À-Pitre

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre. Co więcej, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było akuratnie? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na następny lot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można się spodziewać podczas lotu do Point A Pitre.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Point A Pitre, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Point A Pitre, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.