X
Ładowanie...

Tanie loty Poprad

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 gru 16 gru Data wylotu

Loty Poprad

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Poprad

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Poprad

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Poprad

Przewodnik po lotach Poprad

Najtańsze loty do Popradu - najlepiej na FRU.PL! Wyszukuj bilety dla tras Polska-Słowacja i załóż rezerwację na podróż samolotem Poprad. Zestaw oferty wszystkich istniejących przewoźników i wówczas sprawdź funkcjonalność szukania biletów lotniczych - Słowacja z zachowaniem elastyczności terminów (+/-3 dni lub kalendarz mięsięczny lotów).

Kiedy planujesz wyprawę do Słowacja dobrze jest poszukać sposóbów na zmniejszenie wydatków. Należy pamiętać także o ubezpieczeniu dla podróżnych - jest to koszt wyłącznie kilku złotych dziennie a można dzięki temu uniknąć przykrych sytuacji które mogą przytrafić się czasami w podróży. Szukaj tanich lotów w najniższych taryfach z wyprzedzeniem kilku miesięcy. Eksperci od rynku lotniczego doradzają, iż tuż przed terminem wylotu przewoźnicy podnoszą taryfy biletów lotniczych. Korzystnie jest ponadto wybrać wyjazd wraz z rezerwacją miejsc noclegowych. W naszym serwisie znajdziesz najciekawsze hotele w: Słowacja nawet o 70% tańsze! Najlepsza obsługa podróży Poprad - jedynie na FRU.PL!

Jeśli ciekawią ludzi korzystne opcje podróży do Popradu - warto rezerwować z FRU.PL. Najszybszy czas trwania przelotu z naszego kraju do Popradu - już od . Najtaniej możemy polecieć tam i z powrotem w taryfie od . Najtańsze tanie loty Polska-Słowacja są w ofercie następujące linie:

Brak linii lotniczych spełniających kryteria.

Recepta jak prosto i szybko zakupić przelot do Popradu:

  1. W wyszukiwarce powyżej wybierz miasto bądź lotnisko z którego myślisz wylecieć do Popradu:
  2. W kalendarzach wybierz daty tej podróży
  3. Kliknij i wybierz liczbę pasażerów
  4. Kliknij Szukaj!