X
Ładowanie...

Tanie loty do Portugalii

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Portugalia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Portugalia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Portugalia

Przewodnik po lotach Portugalia

Tanie loty Portugalia - bilety 


Portugalia, to kraj na Półwyspie Iberyjskim, które odwiedza coraz więcej turystów, a obecność tanich lotów do Portugalii pokazuje, że miejsce to cieszy się dużym zainteresowaniem osób na całym świecie. Tanie bilety lotnicze do Portugalii kupimy już za 189 zł. Podróż do Portugalii potrwa co najmniej 3 godziny.

Stolicą kraju jest Lizbona. Ustrój, jaki panuje w państwie to republika parlamentarna. Niegdyś wielki kolonizator, dzisiaj Portugalia jest spokojnym krajem demokratycznym, który słynie z ciepłego klimatu, pysznych dań i niezwykłej sympatii mieszkańców. 

 

Tanie loty Portugalia - linie lotnicze oferują loty z następujących miast Polski:

Tanie loty Bydgoszcz Portugalia
Tanie loty Gdańsk Portugalia
Tanie loty Kraków Portugalia
Tanie loty Katowice Portugalia
Tanie loty Lublin Portugalia
Tanie loty Poznań Portugalia
Tanie loty Rzeszów Portugalia
Tanie loty Szczecin Portugalia
Tanie loty Warszawa Portugalia
Tanie loty Wrocław Portugalia

 

 


Tanie loty Portugalia - lotniska


Do Portugalii najłatwiej dotrzeć oczywiście podróżując samolotem. Tanie loty do Portugalii doprowadzą nas, np. do portu lotniczego Lizbona-Portela, wygodnie jest dotrzeć także do portu lotniczego Faro, lub postawić na tanie loty do Porto.

 

Tanie loty Portugalia - ważne informacje

Portugalia jest członkiem Unii Europejskiej, która weszła do strefy euro i właśnie ta waluta jest tutaj podstawowym środkiem płatniczym. Upoważnia to również członków Schengen do pobytów w Portugalii na podstawie dowodu osobistego lub paszportu - okres ten nie może jednak przekraczać 90 dni. Ambasada i konsulat RP znajdują się w Lizbonie. Konsulat czynny jest w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki od 09:00 do 14:00, a w środy od 13:00 do 18:00 lub z konsulatem można kontaktować się pod numerem telefonu +351968046691, ale dotyczy to tylko ważnych przypadków. 

 

Tanie loty Portugalia - linie lotnicze:

Tanie loty Aegean Air Portugalia
Tanie loty Air France Portugalia
Tanie loty Finnair Portugalia
Tanie loty Alitalia Portugalia
Tanie loty Air Baltic Portugalia
Tanie loty Norwegian Portugalia
Tanie loty Ryanair Portugalia
Tanie loty Iberia Portugalia
Tanie loty KLM Portugalia
Tanie loty Lufthansa Portugalia
Tanie loty Swiss Portugalia
Tanie loty Czech Airlines Portugalia
Tanie loty Austrian Airlines Portugalia
Tanie loty Brussels Airlines Portugalia
Tanie loty TAP (Air Portugal) Portugalia
Tanie loty EasyJet Portugalia
Tanie loty WizzAir Portugalia

 

Tanie loty Portugalia - atrakcje i kuchnia


Tanie loty do Portugalii, na pewno powinny skierować turystów do stolicy tego kraju - Lizbony, która leży na wzniesieniach połączonych za pomocą wind. W mieście tym dominują piękne budowle oraz charakterystyczne ceramiczne płytki, a fani muzealnych zbiorów również będą usatysfakcjonowani, gdyż odnajdą w nich, choćby Rembrandta. Niedaleko Lizbony znajduje się miasteczko Sintra, gdzie można zobaczyć bajeczny pałac Pena, a portugalską Wenecją nazywane jest położona nad kanałami Aveira. Bilety lotnicze Portugalia to również raj dla kochających plaże i słońce, a typowo turystycznym miejscem dla plażowiczów jest wybrzeże Algarve. Tanie loty do Portugalii to także królestwo wina, jakim jest miejscowość Porto, gdzie zachwycą również specyficzne, wąskie domki oraz Fatima - stałe miejsce pielgrzymek wielu wiernych. 

Tanie loty Portugalia - warto wybrać się w podróż marzeń


Portugalia rozkochuje w sobie każdego turystę, dlatego warto wykupić tanie loty do Portugalii. Jedni kochają jej żywiołowość, inni widoki i smaczne dania, jeszcze inni krajobraz zapierający dech w piersiach. Tanie loty Portugalia są często dobrą okazją, by zobaczyć to, czym zachwyca się tak wiele podróżników. Fru.pl umożliwia szybkie wyszukiwanie tanich lotów, a można tu odnaleźć również satysfakcjonujące bilety lotnicze Portugalia. To także serwis, dzięki któremu odnajdziesz wygodny hotel i znajdziesz miejsc, w którym wynajmiesz samochód. Sprawdzone oferty i wiele możliwości, by każdego dnia poznawać świat.

 

Sprawdź także: bilety lotnicze do Porto  | loty do Faro | tanie loty na Maderę | tanie loty do Lizbony | loty do Lizbony WizzAir | tanie loty Berlin Portugalia | tanie loty Anglia Portugalia