X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Poznań

już od 226 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Poznań

Bilety lotnicze Polska Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
07 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
25 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
25 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
22 cze (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Berlin Poznań

Przewodnik po lotach Air Berlin Poznań

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Air Berlin do Poznań?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Berlin do Poznań, ale w ogóle, stres jest czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Air Berlin do Poznań i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią Air Berlin do Poznań. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Air Berlin do Poznań. I chociaż ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było tanio i dobrze? A być może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air Berlin do Poznań najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Air Berlin do Poznań, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie lotu do Poznań.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Air Berlin. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Air Berlin do Poznań, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Berlin do Poznań, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.