X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair Poznań

już od 226 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Poznań

Bilety lotnicze Polska Poznań

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 sie (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
06 sie (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
07 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
19 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
25 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
25 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
21 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Poznań
22 cze (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair Poznań

Przewodnik po lotach Finnair Poznań

Co należy wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Finnair do Poznań?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Finnair do Poznań, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią Finnair do Poznań i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Finnair do Poznań. Co więcej, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już się nie możemy doczekać, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Finnair do Poznań. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Finnair do Poznań najkrótszy czas podróży to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny lot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Finnair do Poznań, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do Poznań.

Co musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Finnair. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Finnair do Poznań, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Finnair do Poznań, to jest szansa, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak wyglądają procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.