X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Pristina

już od 782 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Pristina

Bilety lotnicze Polska Pristina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
16 wrz (pon)
Austrian Airlines
Pristina
27 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
16 wrz (pon)
Austrian Airlines
Pristina
28 wrz (sob)
Austrian Airlines
Warszawa
16 wrz (pon)
Austrian Airlines
Pristina
30 wrz (pon)
Austrian Airlines
Warszawa
17 wrz (wto)
Austrian Airlines
Pristina
27 wrz (pią)
Austrian Airlines
Warszawa
17 wrz (wto)
Austrian Airlines
Pristina
28 wrz (sob)
Austrian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Pristina

Przewodnik po lotach LOT Pristina

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią LOT Polish Airlines do Pristina?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do Pristina, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do Pristina i co później?

Obejrzeliśmy różne propozycje i w końcu udało nam się wybrać lot linią LOT Polish Airlines do Pristina. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już czekamy, aby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do Pristina. I chociaż podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do Pristina najkrótszy czas podróży to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy więc nie dotrzemy na następny samolot. Dodatkowo warto sprawdzić co konkretnie oferują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do Pristina, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Pristina.

Co musi dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do Pristina, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak należy zapinać pasy i jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do Pristina, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem zostaniemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się dowiedzieć jak prezentują się procedury w czasie lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek przewozu.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Mjolby Wettingen

Tanie loty Skelleftea Kitee

Tanie loty Wilno Nottingham

Tanie loty Ciudad Real Joroinen

Tanie loty Bantry Hedemora

Tanie loty Walencja Rota

Tanie loty Suceava Storuman

Tanie loty Akureyri Rijeka

Tanie loty Grundarfjordur Mons

Tanie loty Air Philippines Basco

Tanie loty Mandarin Airlines wylot z: Hualien