gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Reina Sofia Apt

już od 403 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Reina Sofia Apt

Bilety lotnicze Polska Reina Sofia Apt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
14 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
23 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
16 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
26 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
19 sty (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Teneryfa
27 sty (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Reina Sofia Apt

Przewodnik po lotach Alitalia Reina Sofia Apt

Teneriffa (Reina Sofia) ‒ tanie loty Alitalia

Wyrusz w podróż do Teneriffa (Reina Sofia) dzięki Alitalia. Kupowanie biletów lotniczych na naszej stronie jest dziecinnie łatwe. Wpisujesz trasę, datę podróży oraz liczbę pasażerów, a wszystko inne robi w Twoim imieniu algorytm. W wynikach zobaczysz najsensowniejsze możliwe loty. Kupujesz i lecisz.

Tanie loty Alitalia do Teneriffa (Reina Sofia) ‒ najważniejsze informacje

Podróż do Teneriffa (Reina Sofia) z Alitalia trwa co najmniej . Warto więc wziąć lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, by zachować limit wagi bagażu pokładowego. Polecamy raczej czytniki niż książki oraz aplikacje na telefon niż planszówki.

Jeżeli idzie o koszty, to za przelot do Teneriffa (Reina Sofia) Alitalia zapłacisz od . Jeśli chcesz zapłacić niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy i odbieraj maile z informacjami o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Miasta wylotu

Najlepszy czas na kupowanie biletów

Najkorzystniejszy moment na poszukiwanie biletów jest kilka miesięcy przed podróżą. To nieprawda, że w ostatniej chwili są największe obniżki. Tego rodzaju promocje praktycznie są nie do złapania. Rezerwacja z wyprzedzeniem pozwala też na wygodniejsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o transporcie i zarezerwowanie lepszego pokoju w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w Alitalia

Alitalia oferuje, jak wszystkie linie lotnicze, dwa typy bagażu: podręczny i odprawiany. Rozmiar darmowego bagażu zależy często od klasy rezerwacyjnej, więc uważnie przeczytaj informacje podane w czasie rezerwowania lotu Alitalia na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie, podróżując do Teneriffa (Reina Sofia)?

Zazwyczaj posiadając ubezpieczenie człowiek jest spokojniejszy. Dobrze zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch sytuacjach ‒ gdy zamierza się aktywnie spędzać wakacje i kiedy leci się z rodziną. Przed zamówieniem ubezpieczenia sprawdź, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” przygód podczas wakacji.