gs
X
Ładowanie...

Tanie loty SAS Rennes

już od 3227 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Rennes

Bilety lotnicze Polska Rennes

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
23 paź (wto)
KLM
Rennes
26 paź (pią)
KLM
Kraków
21 paź (nie)
KLM
Rennes
24 paź (śro)
KLM
Kraków
21 paź (nie)
KLM
Rennes
25 paź (czw)
KLM
Kraków
22 paź (pon)
KLM
Rennes
26 paź (pią)
KLM
Kraków
22 paź (pon)
KLM
Rennes
25 paź (czw)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje SAS Rennes

Przewodnik po lotach SAS Rennes

Rennes ‒ tanie loty Scandinavian Airlines

Poleć w podróż do Rennes z Scandinavian Airlines. Bukowanie biletów lotniczych na FRU.PL jest banalnie proste. Wybierasz kierunek, datę podróży oraz liczbę pasażerów, a resztę robi automatycznie algorytm. W wynikach zobaczysz najsensowniejsze dostępne połączenia. Rezerwujesz i lecisz.

Tanie loty Scandinavian Airlines do Rennes ‒ podstawowe informacje

Lot do Rennes z Scandinavian Airlines zajmuje od . Warto więc wziąć sobie coś do czytania albo grania. Pamiętaj jednak, aby zachować limit wagi bagażu zabieranego na pokład. Polecilibyśmy raczej ebooki niż lektury papierowe oraz gry na komórkę niż planszówki.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do Rennes Scandinavian Airlines zapłacisz od . Jeżeli wolisz wydać mniej, włącz Alarm Cenowy i odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen albo poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Kiedy rezerwować loty?

Najlepszy moment na poszukiwanie biletów jest 3 miesiące przed wylotem. To mit, że na ostatnią chwilę jest najtaniej. Tego rodzaju promocje praktycznie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja pozwala też na lepsze przygotowanie się do lotu: znalezienie atrakcji, poszukanie wiadomości o transporcie i zarezerwowanie lepszego pokoju w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Scandinavian Airlines

Scandinavian Airlines posiada, jak wszyscy przewoźnicy, 2 rodzaje bagażu: podręczny i rejestrowany. Rozmiar darmowego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania lotu Scandinavian Airlines na serwisie.

Czy kupować ubezpieczenie turystyczne, podróżując do Rennes?

Co do zasady z ubezpieczeniem człowiek jest bardziej zrelaksowany. Dobrze pomyśleć o nim zwłaszcza w dwóch przypadkach ‒ kiedy planuje się aktywnie spędzać wakacje oraz kiedy podróżuje się z dziećmi. Przed wykupieniem ubezpieczenia przeczytaj, czy reguluje kwestie zgubienia i opóźnienia bagażu. Są to jedne z częstszych przygód turystów.