X
Ładowanie...

Tanie loty Aegean Air Ryga

już od 283 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ryga

Bilety lotnicze Polska Ryga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
07 lis (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
04 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
08 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
08 lis (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
09 lis (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
05 lis (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
11 lis (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Aegean Air Ryga

Przewodnik po lotach Aegean Air Ryga

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Aegean Airlines do Ryga?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Aegean Airlines do Ryga, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Aegean Airlines do Ryga i co później?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Aegean Airlines do Ryga. Dodatkowo, znaleźliśmy nawet taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne pola i już czekamy, żeby na swojej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Aegean Airlines do Ryga. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Aegean Airlines do Ryga najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto zobaczyć co konkretnie oferują nam tanie loty linią Aegean Airlines do Ryga, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego można się spodziewać w czasie lotu do Ryga.

Co musi wiedzieć każdy pasażer

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Aegean Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Aegean Airlines do Ryga, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Aegean Airlines do Ryga, to istnieje możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi będą otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.