X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Ryga

już od 295 zł
17 gru 24 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Ryga

Bilety lotnicze Polska Ryga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
14 gru (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
11 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
16 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
11 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
18 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
11 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
19 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
12 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Ryga
16 gru (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Ryga

Przewodnik po lotach British Airways Ryga

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią British Airways do Ryga?

Jeśli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią British Airways do Ryga, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią British Airways do Ryga i co później?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią British Airways do Ryga. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już się nie możemy doczekać, aby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią British Airways do Ryga. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko zorganizować by było tanio i dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona możliwie jak najkrócej i miała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią British Airways do Ryga najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy i nie dotrzemy na kolejny samolot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią British Airways do Ryga, czy będziemy mieli szansę liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Ryga.

Co musi wiedzieć każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak kolejno będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią British Airways. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią British Airways do Ryga, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy użyć maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty British Airways do Ryga, to istnieje możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Warto się upewnić jak wyglądają procedury w czasie lotu, bo wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależeć, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek przewozu.