X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Salwador

już od 310 zł
25 lut 04 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Brazylia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Brazylia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Rio De Janeiro
02 kwi (wto)
Lot bezpośredni
Brasilia
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Rio De Janeiro
02 kwi (wto)
Lot bezpośredni
Brasilia
06 kwi (sob)
Lot bezpośredni
Rio De Janeiro
03 kwi (śro)
Lot bezpośredni
Brasilia
06 kwi (sob)
Lot bezpośredni
Rio De Janeiro
30 mar (sob)
Gol Transportes Aereos
Lot bezpośredni
Brasilia
03 kwi (śro)
Gol Transportes Aereos
Lot bezpośredni
Rio De Janeiro
30 mar (sob)
Gol Transportes Aereos
Lot bezpośredni
Brasilia
04 kwi (czw)
Gol Transportes Aereos
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Salwador

Przewodnik po lotach WizzAir Salwador

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Wizz Air do Salwador?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do Salwador, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do Salwador i co dalej?

Przejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do Salwador. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do Salwador. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż musimy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Wizz Air do Salwador najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy i nie zdążymy na następny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do Salwador, czy będziemy mieli szansę liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, lub przejrzenia jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiedzieć, czego można się spodziewać w czasie przelotu do Salwador.

Czego powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych oraz zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być wykonane, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, albo przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Wizz Air do Salwador, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy oraz jak w razie potrzeby trzeba używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Wizz Air do Salwador, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą podróż.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.