X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines San Francisco

już od 2185 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Francisco

Bilety lotnicze Polska San Francisco

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 lis (śro)
Air Canada
San Francisco
02 gru (nie)
United Airlines
Warszawa
14 lis (śro)
Air Canada
San Francisco
28 lis (śro)
Air Canada
Warszawa
17 lis (sob)
Air Canada
San Francisco
28 lis (śro)
Air Canada
Warszawa
17 lis (sob)
Air Canada
San Francisco
29 lis (czw)
United Airlines
Warszawa
03 paź (śro)
United Airlines
San Francisco
29 paź (pon)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Austrian Airlines San Francisco

Przewodnik po lotach Austrian Airlines San Francisco

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Austrian Airlines do San Francisco?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Austrian Airlines do San Francisco, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Austrian Airlines do San Francisco i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią Austrian Airlines do San Francisco. Dodatkowo, znaleźliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Austrian Airlines do San Francisco. I choć podniecenie jest spore i roznosi nas radość, to równocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć w jakie miejsce iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A być może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się bać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią Austrian Airlines do San Francisco najkrótszy czas podróży to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto sprawdzić co konkretnie proponują nam tanie loty linią Austrian Airlines do San Francisco, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas lotu do San Francisco.

Co powinien dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Austrian Airlines. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów trzeba zobaczyć, do jakiej bramki mamy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam również będziemy musieli pokazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią Austrian Airlines do San Francisco, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeśli zdecydowaliśmy się na tanie loty Austrian Airlines do San Francisco, to jest możliwość, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a gdy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i ruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.