X
Ładowanie...

Tanie loty LOT San Francisco

już od 6240 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska San Francisco

Bilety lotnicze LOT Polska San Francisco

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
01 sie (śro)
LOT
San Francisco
06 sie (pon)
LOT
Warszawa
01 sie (śro)
LOT
San Francisco
31 sie (pią)
LOT
Warszawa
01 wrz (sob)
Lufthansa
San Francisco
24 wrz (pon)
JetBlue
Warszawa
23 cze (sob)
LOT
San Francisco
29 cze (pią)
Lufthansa
Warszawa
01 sie (śro)
LOT
San Francisco
02 wrz (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT San Francisco

Przewodnik po lotach LOT San Francisco

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią LOT Polish Airlines do San Francisco?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią LOT Polish Airlines do San Francisco, ale w ogóle, zdenerwowanie jest czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko dobrze zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, gdy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią LOT Polish Airlines do San Francisco i co dalej?

Przejrzeliśmy różne propozycje i nareszcie udało nam się znaleźć lot linią LOT Polish Airlines do San Francisco. Dodatkowo, wyszukaliśmy nawet taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią LOT Polish Airlines do San Francisco. I choć ekscytacja jest ogromna i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi informacjami o lataniu, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej oraz posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku połączeń linią LOT Polish Airlines do San Francisco najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy stresować, że coś pomylimy i nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią LOT Polish Airlines do San Francisco, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas lotu do San Francisco.

Co powinien wiedzieć każdy podróżny

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak kolejno będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, kiedy zgodziliśmy się na lot linią LOT Polish Airlines. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu odbycia odprawy. Tam też będziemy zobowiązani pokazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw prosto do samolotu, albo zejść do busu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią LOT Polish Airlines do San Francisco, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy dokładnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba używać maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty LOT Polish Airlines do San Francisco, to jest możliwość, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi będą otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić w jaki sposób wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się znowu wybrać ten środek transportu.