X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir San Francisco

już od 2544 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Francisco

Bilety lotnicze Polska San Francisco

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 lis (wto)
Air Canada
San Francisco
28 lis (śro)
United Airlines
Warszawa
13 lis (wto)
Air Canada
San Francisco
29 lis (czw)
United Airlines
Warszawa
14 lis (śro)
Air Canada
San Francisco
28 lis (śro)
United Airlines
Warszawa
14 lis (śro)
Air Canada
San Francisco
29 lis (czw)
United Airlines
Warszawa
17 lis (sob)
Finnair
San Francisco
28 lis (śro)
American Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir San Francisco

Przewodnik po lotach WizzAir San Francisco

Co trzeba wiedzieć przed pierwszą wycieczką linią Wizz Air do San Francisco?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Wizz Air do San Francisco, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, gdy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Wizz Air do San Francisco i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Wizz Air do San Francisco. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką ofertę, która odpowiadała nam cenowo. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne miejsca i już się nie możemy doczekać, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Wizz Air do San Francisco. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to równocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieć dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić aby było akuratnie? A może zrobimy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Szukajmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy znaleźć taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej oraz miała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Wizz Air do San Francisco najkrótszy czas przelotu to . Wtedy niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie zdążymy na kolejny lot. Dodatkowo trzeba zobaczyć co konkretnie proponują nam tanie loty linią Wizz Air do San Francisco, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję wysłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś czasopisma. A przede wszystkim, powinniśmy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać w czasie przelotu do San Francisco.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Warto zajrzeć na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być wykonane, kiedy zdecydowaliśmy się na lot linią Wizz Air. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki musimy się skierować w celu odbycia odprawy. Tam również będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przedostać się przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy znajdziemy się już w samolocie linią Wizz Air do San Francisco, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po odłożeniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy oraz jak w razie czego należy użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Wizz Air do San Francisco, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy proszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a gdy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz ruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć jak wyglądają procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy przemieszczają się na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek transportu.