X
Ładowanie...

Tanie loty Finnair San Juan

już od 2623 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska San Juan

Bilety lotnicze Polska San Juan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 mar (śro)
Delta
San Juan
12 mar (wto)
Delta
Warszawa
06 mar (śro)
Delta
San Juan
13 mar (śro)
Delta
Warszawa
16 gru (pon)
Delta
San Juan
07 sty (wto)
Delta
Warszawa
07 mar (czw)
Delta
San Juan
13 mar (śro)
Delta
Warszawa
16 gru (pon)
Delta
San Juan
06 sty (pon)
Delta
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Finnair San Juan

Przewodnik po lotach Finnair San Juan

San Juan ‒ tanie loty Finnair

Poleć w podróż do San Juan liniami Finnair. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest banalnie proste. Wybierasz kierunek, datę urlopu i liczbę podróżnych, a wszystko inne zrobi w Twoim imieniu algorytm. W wynikach pokażemy Ci najkorzystnijesze dostępne połączenia. Rezerwujesz i masz.

Tanie loty Finnair do San Juan ‒ najważniejsze informacje

Przelot do San Juan linią Finnair trwa przynajmniej . Dobrze więc zorganizować sobie coś do czytania albo grania. Nie zapomnij tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu pokładowego. Polecilibyśmy raczej czytniki niż lektury papierowe oraz gry na telefon niż gry planszowe.

Jeśli chodzi o ceny, to za przelot do San Juan Finnair zapłacisz od . Jeżeli chcesz wydać niższą kwotę, włącz Alarm Cenowy i odbieraj maile z informacjami o spadku cen albo poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Lotniska wylotu

Najkorzystniejszy czas na kupowanie lotów

Najlepszy czas na rezerwowanie biletów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To bajka, że w „last minute” jest najtaniej. Tego rodzaju okazje prawie są nie do złapania. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na wygodniejsze przygotowanie się do podróży: zaplanowanie zwiedzania, zebranie informacji o komunikacji i znalezienie lepszego hotelu w niższej cenie.

Bagaż lotniczy w Finnair

Finnair posiada, jak każdy przewoźnik, 2 rodzaje bagażu: zabierany ze sobą do kabiny pasażerskiej i rejestrowany. Rozmiar bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, dlatego dokładnie przeczytaj informacje podane w trakcie kupowania lotu Finnair na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie, podróżując do San Juan?

Co do zasady z ubezpieczeniem podróżny jest spokojniejszy. Dobrze zastanowić się nad nim szczególnie w dwóch sytuacjach ‒ gdy planuje się uprawiać sport i gdy podróżuje się z rodziną. Przed wykupieniem ubezpieczenia sprawdź, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z częstszych problemów podczas wakacji.