X
Ładowanie...

Tanie loty LOT San Juan

już od 3169 zł
28 lut 07 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Polska San Juan

Bilety lotnicze LOT Polska San Juan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
02 kwi (wto)
LOT
San Juan
10 kwi (śro)
JetBlue
Gdańsk
02 kwi (wto)
LOT
San Juan
09 kwi (wto)
JetBlue
Gdańsk
02 kwi (wto)
LOT
San Juan
11 kwi (czw)
JetBlue
Gdańsk
03 kwi (śro)
LOT
San Juan
11 kwi (czw)
JetBlue
Gdańsk
05 kwi (pią)
LOT
San Juan
10 kwi (śro)
JetBlue
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT San Juan

Przewodnik po lotach LOT San Juan

San Juan ‒ tanie loty LOT Polish Airlines

Rozpocznij podróż do San Juan z LOT Polish Airlines. Rezerwowanie lotów na naszej stronie jest łatwe. Wpisujesz trasę, termin urlopu i liczbę podróżnych, a resztę robi za Ciebie wyszukiwarka. W wynikach zobaczysz najkorzystnijesze dostępne połączenia. Kupujesz i masz.

Tanie loty LOT Polish Airlines do San Juan ‒ najważniejsze informacje

Lot do San Juan linią LOT Polish Airlines trwa przynajmniej . Warto więc wziąć sobie lekturę lub grę. Nie zapomnij tylko, aby nie przekroczyć limitu wagi bagażu podręcznego. Polecamy raczej czytniki niż książki papierowe oraz gry na telefon niż planszówki.

Jeśli chodzi o koszty, to za połączenie do San Juan LOT Polish Airlines zapłacisz od . Jeśli wolisz wydać niższą kwotę, załóż sobie Alarm Cenowy i odbieraj emaile z wiadomością o spadku cen, ewentualnie poszukaj ofert innych linii lotniczych.

Skąd lecieć?

Najlepszy czas na bukowanie lotów

Najlepszy moment na kupowanie lotów jest kilkanaście tygodni przed wylotem. To bajka, że w ostatniej chwili są najniższe ceny. Tego rodzaju promocje prawie się nie zdarzają. Wcześniejsza rezerwacja daje szansę na lepsze przygotowanie się do lotu: zaplanowanie zwiedzania, poszukanie wiadomości o komunikacji i zarezerwowanie lepszego hotelu w korzystniejszej cenie.

Bagaż lotniczy w LOT Polish Airlines

LOT Polish Airlines oferuje, jak wszystkie linie lotnicze, dwa typy bagażu: kabinowy i odprawiany. Pojemność bezpłatnego bagażu zależy czasem od klasy lotu, więc dokładnie zapoznaj się z informacjami podanymi w czasie rezerwowania lotu LOT Polish Airlines na stronie.

Czy wykupić ubezpieczenie podróżne, podróżując do San Juan?

Z reguły z ubezpieczeniem człowiek jest bardziej zrelaksowany. Warto pomyśleć o nim szczególnie w 2 sytuacjach ‒ kiedy zamierza się uprawiać sport oraz gdy podróżuje się z rodziną. Przed wykupieniem polisy sprawdź, czy obejmuje zaginięcie i niedostarczenie na czas bagażu. Są to jedne z „popularniejszych” problemów podróżnych.