X
Ładowanie...

Tanie loty Austrian Airlines Santiago De Chile

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 paź 17 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Austrian Airlines

Polska Santiago De Chile

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Austrian Airlines Polska Santiago De Chile

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Austrian Airlines Santiago De Chile

Przewodnik po lotach Austrian Airlines Santiago De Chile

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Santiago De Chile linią Austrian Airlines na weekend

Weekendowe wycieczki zagraniczne są coraz częściej wybierane przez Polaków, przede wszystkim ze względu na ciekawe oferty tanich linii lotniczych, które pozwalają podróżować za grosze. Żeby przywieźć z urlopu same pozytywne wrażenia, trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych sprawach. Jak przygotować się do krótkiego urlopu w innym kraju?

Pakujemy walizkę

Odpowiednie spakowanie walizek to podstawa udanego urlopu - niezależnie od tego czy wybraliśmy podróż linią Austrian Airlines do Santiago De Chile, czy inne miasto. Rzecz jasna zawartość torby podróżnej musi być uzależniona od kierunku wyjazdu - turyści planujący egzotyczne wczasy powinni pamiętać o zabraniu kremów ochronnych, okularów przeciwsłonecznych czy nakrycia głowy. Z kolei osoby preferujące aktywny wyjazd powinny przewidzieć różne warunki pogodowe i koniecznie zapakować ubrania termoaktywne i odpowiednie buty. Przydatne okaże się również obuwie do chodzenia po górach lub odzież nieprzemakalna.

Zapakuj apteczkę

Niezbędne elementy garderoby to jednak nie wszystko - trzeba także pomyśleć o bezpieczeństwie. Do bagażu najlepiej włożyć mini apteczkę z lekami pierwszej pomocy czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Austrian Airlines do Santiago De Chile czy inną destynację. W rejonach egzotycznych konieczne okazują się także środki działające na komary.

Wykup ubezpieczenie

Pomimo że weekendowy urlop za granicą trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się losowa sytuacja, która pokrzyżuje urlopowe plany. Opóźnione loty na trasie lini Austrian Airlines do Santiago De Chile, kontuzja na nartach, egzotyczna choroba, pobyt w szpitalu - to wszystko nie tylko podnosi koszty, ale może także uniemożliwić turystom bezpieczny powrót do Polski. Właśnie dlatego należy rozważyć wykupienie polisy turystycznej, które uchroni przed dodatkowymi kosztami.