X
Ładowanie...

Tanie loty Swiss Santiago De Compostela

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
05 paź 12 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Swiss

Polska Santiago De Compostela

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Swiss Polska Santiago De Compostela

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Swiss Santiago De Compostela

Przewodnik po lotach Swiss Santiago De Compostela

Jak się przygotować do krótkiego wyjazdu do Santiago De Compostela linią Swiss International Air Lines na weekend

Weekendowe wycieczki zagraniczne stają się coraz bardziej popularne, przede wszystkim ze względu na korzystne promocje tanich przewoźników, którzy pozwalają nabyć bilety w niskiej cenie. Żeby przywieźć z wyjazdu same pozytywne wrażenia, należy jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Jak zaplanować krótkie wakacje w innym kraju?

Jak spakować walizkę

Odpowiednie spakowanie bagażu to warunek szczęśliwego wyjazdu - nie ważne czy wybraliśmy podróż linią Swiss International Air Lines do Santiago De Compostela, czy kierunek przeciwny. Rzecz jasna zawartość torby podróżnej musi zależeć od miejsca, które chcemy odwiedzić - turyści szykujący się na egzotyczne wczasy powinni pamiętać o zabraniu kosmetyków z wysokim SPF, okularów przeciwsłonecznych czy nakrycia głowy. Z kolei osoby planujące aktywny urlop powinny sprawdzić warunki pogodowe i koniecznie zapakować odzież sportową oraz odpowiednie obuwie. Niezbędne okażą się też buty do chodzenia po górach lub kalosze.

Bezpieczeństwo w czasie podróży

Niezbędne elementy garderoby to jednak nie wszystko - trzeba również pomyśleć o bezpieczeństwie. Do bagażu najlepiej włożyć mini apteczkę ze środkami pierwszej pomocy czy opatrunkami - przyda się to niezależnie od tego czy wybierzemy lot Swiss International Air Lines do Santiago De Compostela czy inny rejon świata. W miejscach egzotycznych konieczne okazują się też środki na komary.

Polisa dla podróżnych - czy warto?

Pomimo że kilkudniowy wypad za granicę na weekend trwa krótko, to zawsze może zdarzyć się nieprzewidziana sytuacja, która zepsuje radość z wyjazdu. Strajk kontrolerów lotów na trasie lini Swiss International Air Lines do Santiago De Compostela, wypadek na nartach, tropikalna infekcja, hospitalizacja - to wszystko nie tylko zwiększa koszty, ale może również utrudnić turystom bezpieczny powrót do Polski. Właśnie dlatego warto rozważyć wykupienie polisy turystycznej, które uchroni przed dodatkowymi wydatkami.