X
Ładowanie...

Tanie loty Seul

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Seul

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Seul

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Seul

Przewodnik po lotach Seul

Odkryj Koreę! Zobacz miasto drapaczy chmur, których nie powstydziłby się Nowy Jork czy Singapur, najszybszego internetu na świecie i gangnam style!

Tanie loty do Seulu - jak szukać tanich lotów

Tanie loty do Seulu

Interesują cię tanie loty do Seulu? Dzięki FRU zaplanujesz swoją podróż w zaledwie kilku krokach. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 815 zł, najkrótszy lot trwa tylko 2h 40min. Szukając tanich lotów warto zacząć planować podróż z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – w miarę zbliżania się terminu odlotu ceny automatycznie wzrastają. Rezerwując lot wcześniej możesz upolować atrakcyjne promocje, a także zaoszczędzić sobie zbędnych stresów.
Jak zarezerwować lot? To proste! Wybierz miejsce, z którego lecisz, cel podróży, liczbę pasażerów i interesujący cię termin. FRU udostępnia także ubezpieczenia podróży, których koszt po rozłożeniu zamyka się w kilku złotych dziennie. Jeśli chcesz kupić bilety za konkretną cenę, skorzystaj z usługi Alarm Cenowy. Podaj kwotę, którą jesteś gotów zapłacić za bilet, a alarm poinformuje cię, kiedy ceny spadną do określonego przez ciebie poziomu. Prawda, że to proste?
Na FRU czekają cię atrakcyjne promocje i naprawdę tanie loty. Sprawdzaj naszą stronę regularnie – na pewno znajdziesz stworzone dla siebie oferty.

Tanie loty do Seulu - linie lotnicze

Na trasie Warszawa – Seul kursuje wielu przewoźników

Do Seulu dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty do Seulu - lotniska

Port lotniczy Seoul-Incheon- znajduje się w odległości 70 km od stolicy kraju, Seulu. Oprócz tego, że jest to lotnisko zaliczane do największych w Azji, jest także tytułowane jako najpiękniejsze lotnisko świata. Rocznie obsługuje 45 mln pasażerów - to więcej niż cała populacja Polski!

Dojazd z lotniska Seoul - Incheon

Pociągi Air Express- za pośrednictwem kolejki dostaniecie się do centrum miasta w zaledwie 43 minuty. Koszt biletu w jedną stronę to 3 700 KRW.
Taksówki-do Seoul City Hall dostaniecie się w 60 minut, a za podróż zapłacicie 44 000 KRW.
Autobusy - bilety autobusowe można kupić w hali przylotów na pierwszym piętrze, postoje znajdują się natomiast na zewnątrz nich. Przejazd do Seulu to najczęściej koszt około 13 000 KRW.

Tanie loty do Seulu - przewodnik po atrakcjach

Seul, Pałac Gyeongbokgung

Seul to prawdziwa azjatycka metropolia, pełna rozświetlonych ulic i fantastycznych zabytków schowanych między drapaczami chmur. Z kulturą i historią Korei zapoznacie się dzięki National Museum of Korea. Warto także zajrzeć do Jogyesa Temple - świątyni stanowiącej centrum buddyzmu zen w regionie. Na zakupy natomiast wybierzcie się do Myeong-dong – tu kupuje cały nowoczesny Seul! Nie może być mowy o wizycie z Seulu bez zobaczenia Pałacu Gyeongbokgung, dawna rezydencja królewska, której początki sięgają XIV wieku. Nazwa oznacza Pałac Wielce Błogosławiony przez Niebiosa. Warto też przejść się parkiem na górę Namsan albo do parku narodowego Bukhansan.

Tanie loty do Seulu - kiedy lecieć?

Najgorętszymi – dosłownie i w przenośni - miesiącami w Korei są lipiec i sierpień. Powietrze jest wtedy wilgotne i należy spodziewać się monsunów. Koreę najlepiej odwiedzić w okresie od stycznia do kwietnia – można wtedy znaleźć hotel w dobrej cenie, a chłodna, śnieżna zima w Seulu wygląda pięknie. Dobrym czasem na odwiedzenie kraju jest wiosna i jesień – czyli miesiące od maja do czerwca oraz wrzesień i październik. Temperatury są wtedy przyjemne, a w hotelach zdarzają się prawdziwe okazje.