X
Ładowanie...

Tanie loty Shenzhen

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Polska Shenzhen

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Polska Shenzhen

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Shenzhen

Przewodnik po lotach Shenzhen

Shenzhen to nie malownicza chińska wioska u ujścia Rzeki Perłowej - to prawdziwa metropolia, w której Warszawa zmieściłaby się czterokrotnie. Shenzen to bramy Hongkongu i nowoczesne oblicze Chin. Miasto jst młode - i ciągnie się od plaż po góry. Można je pokochać, ale jego główną zaletą dla turystów jest bliskość Hongkongu i Makao. Zdecydowanie dla tych, którzy potrafią docenić nowoczesną architekturę. Zobacz, jak szukać tanich biletów lotniczych do Shenzen.

Tanie loty do Shenzhen - jak szukać tanich lotów

Tanie loty do Shenzhen

Wycieczka do Chin, w głąb zupełnie odmiennej kultury to ekscytujące przeżycie. Tym bardziej warto dobrze się do niego przygotować. Jeśli szukasz tanich lotów do Shenzhen, jesteś w dobrym miejscu – na FRU.PL zawsze mamy promocje na loty! FRU.PL szczególnie ułatwia podróżowanie do odległych destynacji – jeśli wybierasz się daleko, skorzystaj z usługi Smart Connection. To rozwiązanie stworzone dla tych, którzy nie lubią przepłacać – wybierając Smart Connection masz pewność, że Twój lot to najtańsza możliwa opcja.
Jeżeli sen z powiek spędza Ci obawa o to, jak przeżyć lot do tak odmiennego miejsca jak Chiny, zobacz też ubezpieczenia turystyczne, które są ważne także w Shenzhen. Dopłata kilku złotych dziennie pozwoli Ci spokojnie wypoczywać. Jak zatem zamówić lot? Nic prostszego – wybierz miejsce, z którego zaczynasz podróż, jej cel, datę wylotu i liczbę pasażerów. Teraz ceny biletów zaczynają się już od 864 zł, najkrótszy lot trwa tylko 2h 40min.
Przydatnym urządzeniem jest alarm cenowy. Jeśli szukasz konkretnego lotu taniej niż to teraz możliwe, możesz wprowadzić te dane do Alarmu Cenowego, a my powiadomimy Cię, gdy tylko pojawią się tanie loty do Shenzhen. Dzięki temu nie ty szukasz promocji – to one szukają ciebie!

Tanie loty do Shenzhen - linie lotnicze

Większość tanich lotów do Shenzhen to loty przesiadkowe. Niemniej jednak pamietaj, by wybrać takiego przewoźnika, który zadba o komfort Twojej podróży. Do wyboru masz:

Do Shenzhen dolecisz też z różnych miejsc w Polsce:

Tanie loty do Shenzhen - lotniska

Port Lotniczy Shenzhen Boan International Airport jest jednym z największych lotnisk w południowych Chinach. W jego skład wchodzą 3 terminale – dwa obsługujące loty krajowe i jeden przeznaczony dla lotów międzynarodowych. Poza transportem pasażerskim odbywają się tu także loty towarowe.

Dojazd z lotniska Shenzhen do Shenzhen

Autobusy Express Line Airport - za pośrednictwem kilkunastu linii można się dostać do różnych części miasta.
Taksówki - na lotnisku działa kilka rodzajów taksówek odróżniających się kolorami (czerwone, żółte i zielone). Przejazd taksówkami czerwonymi i żółtymi jest nieco droższy, natomiast jest duża szansa, że uda nam się porozumieć z taksówkarzem po angielsku.

Tanie loty do Shenzhen - przewodnik po atrakcjach

Shenzhen, plaża Dameisha

Zwiedzając Shenzhen, warto zarzeć do Shenzhen Bay Sport Center, dużego stadionu, na którym odbywają się zawody sportowe. Atrakcją turystyczną jest także Splendid China Folk Village, park etnograficzny, który pokazuje różne kultury chińskie - nie ma bowiem jednych Chin. Park nawiązuje do historii, kultury i antycznej architektury regionu. Znajduje się tu nawet miniatura wielkiego muru chińskiego! Ciekawym parkiem jest także Window of the World, gdzie znajdują się repliki najbardziej znanych budowli świata. A na relaks nad wodą najlepsza jest Dameisha Beach – choć czasami ciężko znaleźć tu miejsce, żeby rozłożyć ręcznik!

Shenzhen to brama do Państwa Środka - stąd masz blisko do Hongkongu i Makao, miejsc, o których marzy każdy podróżnik. Zobacz wszystkie tanie loty do Chin i wybierz to, co najbardziej pasuje do Twoich planów.

Tanie loty do Shenzhen - kiedy lecieć?

Ze względu na subtropikalny klimat, Shenzhen charakteryzuje się dość łagodnym klimatem z dużą ilością słońca i opadów przez cały rok. Lato trwa tu prawie 6 miesięcy, zima natomiast przechodzi niezauważenie. Shenzhen znajduje się jednak u ujścia Rzeki Perłowej, zatem zdarzają się tutaj tajfuny. Najczęściej występują od maja do grudnia, najsilniejsze zdarzają się między lipcem a wrześniem. Jesień od początku listopada do stycznia jest najlepszym, zalecanym czasem na wizytę.