X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Split

już od 354 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Split

Bilety lotnicze Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Split

Przewodnik po lotach Alitalia Split

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Alitalia do Split?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Alitalia do Split, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś zrozumiałym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio zorganizowaliśmy, czy o niczym nie zapomnieliśmy. Myślimy jak to będzie, co powinniśmy zrobić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Mamy wybrany lot linią Alitalia do Split i co dalej?

Obejrzeliśmy różne oferty i w końcu udało nam się wybrać lot linią Alitalia do Split. Co więcej, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypełniamy konieczne pola i już czekamy, żeby na własnej skórze dowiedzieć się, jak wyglądają tanie loty linią Alitalia do Split. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się obawy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieć gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko załatwić by było dobrze? A może wykonamy coś nie tak w samolocie, być może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszy przelot musimy wybrać taką trasę, żeby trwała ona możliwie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Alitalia do Split najkrótszy czas podróży to . Wtedy niezbyt się będziemy stresować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią Alitalia do Split, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy posiadali możliwość wysłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś magazynu. A ogólnie, musimy się dowiedzieć, czego można oczekiwać w czasie przelotu do Split.

Czego musi dowiedzieć się każdy pasażer

Warto wejść na stronę linii lotniczych i sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Alitalia. Przede wszystkim na specjalnej tablicy w hali odlotów musimy zobaczyć, do której bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy zobowiązani okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a potem przejść przez specjalny rękaw prosto do samolotu, albo przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Alitalia do Split, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy dokładnie powiadomieni jak należy zapiąć pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty Alitalia do Split, to istnieje szansa, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, aby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się dowiedzieć w jaki sposób wyglądają procedury w czasie lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy zobaczyć jacy przewodnicy latają na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.