X
Ładowanie...

Tanie loty KLM Split

już od 700 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty KLM

Polska Split

Bilety lotnicze KLM Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 paź (sob)
KLM
Split
19 paź (sob)
KLM
Warszawa
13 paź (nie)
KLM
Split
19 paź (sob)
KLM
Kraków
04 paź (pią)
KLM
Split
06 paź (nie)
KLM
Warszawa
13 paź (nie)
KLM
Split
20 paź (nie)
KLM
Kraków
05 paź (sob)
KLM
Split
06 paź (nie)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje KLM Split

Przewodnik po lotach KLM Split

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią KLM do Split?

Jeśli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią KLM do Split, ale w ogóle, stres będzie czymś normalnym. Zastanawiamy się, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już znajdziemy się na lotnisku.

Mamy zarezerwowany lot linią KLM do Split i co później?

Przejrzeliśmy przeróżne oferty i w końcu udało nam się znaleźć lot linią KLM do Split. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką propozycję, która pasowała nam kwotą. Zamówiliśmy bilet, wypełniamy niezbędne pola i już czekamy, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią KLM do Split. I choć podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie pojawiają się strachy, czy sobie będziemy radzić. Czy będziemy wiedzieli gdzie iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować by było dobrze? A może zrobimy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń obsługi? Jeśli tylko zapoznamy się z najważniejszymi informacjami odnośnie latania, to nie będziemy mieli czego się obawiać.

Poszukujmy ułatwień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, żeby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią KLM do Split najkrótszy czas przelotu to . Wtedy mniej się będziemy stresować, że coś pomieszamy więc nie zdążymy na kolejny samolot. W dodatku warto sprawdzić co ostatecznie proponują nam tanie loty linią KLM do Split, czy będziemy mogli liczyć na jakiś poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przeczytania jakiegoś czasopisma. A ogólnie, musimy się dowiadywać, czego możemy oczekiwać podczas lotu do Split.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba zajrzeć na stronę przewoźnika oraz sprawdzić, jak po kolei będą wyglądały czynności, które powinny być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią KLM. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a następnie przejść przez specjalny rękaw bezpośrednio do samolotu, lub przejść do autobusu, który nas pod ten samolot zawiezie. Gdy będziemy już w samolocie linią KLM do Split, załoga wskaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie poinstruowani jak należy zapinać pasy oraz jak w razie czego należy używać maski tlenowej. Jeżeli zgodziliśmy się na tanie loty KLM do Split, to jest szansa, że będziemy mogli robić zakupy w barku. Przed wylądowaniem zostaniemy proszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą drogę.

Warto się dowiedzieć jak prezentują się procedury podczas lotu, bo wtedy spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, musimy sprawdzić jacy przewodnicy latają na odpowiedniej dla nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależeć, czy w przyszłości zdecydujemy się znowu wykorzystać ten środek przewozu.