X
Ładowanie...

Tanie loty Norwegian Split

już od 354 zł
25 wrz 02 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Split

Bilety lotnicze Polska Split

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
30 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
01 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Split
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Norwegian Split

Przewodnik po lotach Norwegian Split

Co należy wiedzieć przed pierwszym lotem linią Norwegian Air Shuttle do Split?

Jeżeli szykujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Norwegian Air Shuttle do Split, ale w ogóle, zdenerwowanie będzie czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko dobrze przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co powinniśmy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Norwegian Air Shuttle do Split i co dalej?

Obejrzeliśmy przeróżne propozycje i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Norwegian Air Shuttle do Split. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką propozycję, która odpowiadała nam kwotą. Rezerwowaliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już czekamy, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Split. I chociaż podniecenie jest spore i rozpiera nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli dokąd iść, kiedy, jak wszystko załatwić by było akuratnie? A być może wykonamy coś nie tak w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z podstawowymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszy przelot powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Norwegian Air Shuttle do Split najkrótszy czas przelotu to . Wówczas niezbyt się będziemy denerwować, że coś pomylimy przez co nie dotrzemy na kolejny samolot. W dodatku trzeba sprawdzić co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Norwegian Air Shuttle do Split, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy posiadali okazję posłuchania muzyki, lub przeczytania jakiegoś magazynu. A przede wszystkim, musimy się dowiadywać, czego możemy się spodziewać podczas lotu do Split.

Czego powinien dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę przewoźnika i sprawdzić, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które powinny być wykonane, jeśli zgodziliśmy się na lot linią Norwegian Air Shuttle. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów musimy sprawdzić, do jakiej bramki musimy się udać w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową i dokumenty, a następnie przedostać się przez właściwy rękaw bezpośrednio do samolotu, lub zejść do autobusu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy będziemy już w samolocie linią Norwegian Air Shuttle do Split, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, będziemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapinać pasy i jak w razie potrzeby należy używać maski tlenowej. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tanie loty Norwegian Air Shuttle do Split, to istnieje możliwość, że będziemy mieli okazję zrobić zakupy w barku. Przed wylądowaniem będziemy poproszeni o powrót na miejsce oraz zapięcie pasów, a kiedy samolot zatrzyma się, drzwi zostaną otwarte i będziemy mogli wysiąść, żeby w budynku lotniska przejść kontrolę paszportową oraz wyruszyć w dalszą podróż.

Trzeba się upewnić jak prezentują się procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzili. Co więcej, musimy sprawdzić jakie linie lotnicze latają na interesującej nas trasie

Od naszej satysfakcji z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wykorzystać ten środek transportu.