X
Ładowanie...

Tanie loty Air Baltic Stambuł

już od 698 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Stambuł

Bilety lotnicze Polska Stambuł

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
11 gru (śro)
Aegean Air
Stambuł
12 gru (czw)
Aegean Air
Warszawa
15 sty (śro)
Aegean Air
Stambuł
20 sty (pon)
Aegean Air
Warszawa
15 sty (śro)
Aegean Air
Stambuł
21 sty (wto)
Aegean Air
Warszawa
20 sty (pon)
Aegean Air
Stambuł
31 sty (pią)
Aegean Air
Warszawa
04 gru (śro)
Aegean Air
Stambuł
09 gru (pon)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Baltic Stambuł

Przewodnik po lotach Air Baltic Stambuł

Co trzeba wiedzieć przed pierwszym lotem linią Air Baltic do Stambuł?

Jeżeli przygotowujemy się do pierwszego lotu nie tylko linią Air Baltic do Stambuł, ale w ogóle, stres jest czymś normalnym. Myślimy, czy wszystko odpowiednio przygotowaliśmy, czy o czymś nie zapomnieliśmy. Rozmyślamy jak to będzie, co musimy robić, kiedy już będziemy na lotnisku.

Kupiliśmy zarezerwowany lot linią Air Baltic do Stambuł i co później?

Przejrzeliśmy różne oferty i nareszcie udało nam się wybrać lot linią Air Baltic do Stambuł. Dodatkowo, wyszukaliśmy również taką ofertę, która pasowała nam cenowo. Zamówiliśmy bilet, wypisujemy niezbędne miejsca i już się nie możemy doczekać, aby na swojej skórze przekonać się, jak wyglądają tanie loty linią Air Baltic do Stambuł. I choć ekscytacja jest ogromna i roznosi nas radość, to jednocześnie w naszej głowie tworzą się strachy, czy sobie poradzimy. Czy będziemy wiedzieli w jakie miejsce iść, w którym momencie, jak wszystko zorganizować aby było dobrze? A może wykonamy coś źle w samolocie, może nie zrozumiemy poleceń stewardess? Jeżeli tylko poznamy się z najważniejszymi wiadomościami o podróżowaniu samolotem, to nie będziemy mieli czego się bać.

Szukajmy udogodnień

Przede wszystkim na pierwszą podróż powinniśmy wybrać taką trasę, aby trwała ona realnie jak najkrócej i posiadała jak najmniej przesiadek. W przypadku lotów linią Air Baltic do Stambuł najkrótszy czas przelotu to . Wówczas mniej się będziemy denerwować, że coś pomieszamy przez co nie dotrzemy na następny lot. W dodatku warto zobaczyć co ostatecznie oferują nam tanie loty linią Air Baltic do Stambuł, czy będziemy mogli liczyć na niewielki poczęstunek, czy będziemy mieli możliwość posłuchania muzyki, albo przejrzenia jakiegoś magazynu. A ogólnie, powinniśmy się dowiedzieć, czego możemy się spodziewać podczas przelotu do Stambuł.

Czego musi dowiedzieć się każdy podróżny

Trzeba wejść na stronę linii lotniczych i zobaczyć, jak po kolei będą przedstawiały się czynności, które muszą być przeprowadzone, jeśli zdecydowaliśmy się na lot linią Air Baltic. Przede wszystkim na odpowiedniej tablicy w hali odlotów trzeba sprawdzić, do której bramki mamy się skierować w celu przejścia przez odprawę. Tam też będziemy musieli okazać naszą kartę podkładową oraz dokumenty, a potem przejść przez właściwy rękaw prosto do samolotu, lub przejść do busu, który nas pod ten samolot podwiezie. Kiedy znajdziemy się już w samolocie linią Air Baltic do Stambuł, załoga pokaże nam nasze miejsce. Po schowaniu bagażu podręcznego, zostaniemy konkretnie powiadomieni jak trzeba zapiąć pasy i jak w razie czego trzeba użyć maski tlenowej. Jeśli zgodziliśmy się na tanie loty Air Baltic do Stambuł, to istnieje możliwość, że będziemy mogli zrobić zakupy w barku. Przed lądowaniem będziemy poproszeni o zajęcie miejsc i zapięcie pasów, a kiedy samolot wyhamuje, drzwi zostaną otwarte i będziemy mieli szansę wysiąść, żeby w budynku lotniska odbyć kontrolę paszportową i wyruszyć w dalszą drogę.

Trzeba się upewnić jak wyglądają procedury podczas lotu, ponieważ wówczas spokojniej będziemy do tego wszystkiego podchodzić. Co więcej, powinniśmy zobaczyć jakie linie lotnicze przemieszczają się na interesującej nas trasie

Od naszego zadowolenia z lotu, będzie zależało, czy później zdecydujemy się ponownie wybrać ten środek transportu.